Новый партнер проекта: «Клініка одного лікаря»Ми чудово розуміємо, що людина не палає бажанням відвідувати лікаря, а особливо – лікаря-стоматолога. Тим не менше, реалії нашого життя роблять цю зустріч неминучою. Стоматологів найбільше не люблять ті, хто рідко до них ходить. І тут постає питання: де знайти хорошого Лікаря?

Пропонуємо скористатися послугами «Клініки одного лікаря». В назві клініки закладено її філософію: Головний лікар Собчак Олег Петрович гарантує якість роботи всього колективу. Ми розуміємо і приймаємо на себе повну відповідальність перед кожним пацієнтом за виконану у нас роботу. В нашій клініці Вас лікують, а не «розводять» на гроші.

Вас зустрінуть лікарі-професіонали: терапевти, ортопеди, ортодонти, імплантологи. Наявність рентген-кабінету допоможе зберегти Ваш час. У нас Ви знайдете свого сімейного Лікаря.

Майстерність лікарів, професійне обладнання та сертифіковані матеріали дозволять проводити процес лікування без болю та неприємних відчуттів.

Гарантія на виконані роботи – це показник нашої якості, чим ми особливо пишаємося! Нам не доводиться переліковувати пацієнтів, витрачаючи додатково Ваш час і наші кошти. Додатково до гарантії, рекомендованої Міністерством охорони здоров’я Україні, «Клініка одного лікаря» розробила для кожного виду стоматологічних робіт персональні додаткові гарантії для пацієнта.

Для зручності розрахунків в клініці є термінал. У нас Ви можете отримати кредит на лікування з мінімальною процентною ставкою. Кожен пацієнт отримує в подарунок  зубну пасту, добру посмішку і найкращі побажання.

Якщо у Вас є поліс добровільного медичного страхування – якісне лікування по страховці гарантуємо. Є також програми для корпоративних пацієнтів.

Безкоштовно – огляд, стоматологічний прогноз, паркування для автомобіля.

З повагою до Вас, колектив стоматології «Клініка одного лікаря» та Головний лікар Собчак Олег Пертович

Адреса: вул. Урлівська, 23
Телефон: (044) 220-08-83
(093) 686-98-88
(097) 182-17-07
(050) 610-53-32
ГРАФІК РОБОТИ: Понеділок-Неділя  - 9:00-21:00
Сайт
 
Владельцам Black-Card
Скидка 5%
card3


Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.

monteray_11
Новый партнер проекта: MonteRay Club
_DSC3744
23-05-14 Miss Cocktail May @Indigo
_DSC4379
30-05-2014 Столичные штучки: ко дню Киева @Indigo
_DSC4989
31-05-2014 DJ M.E.G @Indigo